Velkoobchod a distribuce

Zboží dodáváme největším prodejcům elektroniky na České a Slovenském trhu. Specializujeme se na prodej robotických vysavačů, robotických čističů oken, bezdotykových produktů, UVC antibakteriálních vysavačů, napařovačů oděvů a chytré domácnosti.

BLAKAR trading s.r.o. v České republice a na Slovensku výhradně zastupuje několik významných mezinárodních značek spotřební elektroniky, které dodává do velkoobchodní a maloobchodní sítě.

Zboží je dodáváno do mnoha prodejen po celé ČR a také do velkoobchodních řetězců Datart, ElectroWorld, HP Tronic, K+B expert. Společnost BLAKAR trading s.r.o. zároveň dodává produkty největším internetovým obchodům Mall.cz, Alza.cz, Kasa.cz, Onlineshop.cz. Distribuce probíhá nejen v ČR, ale také na Slovensku.

Logistika zboží je zajištěna přímo z našeho vlastního distribučního a servisního střediska pomocí smluvních dopravců. Veškerý záruční i pozáruční servis zajišťuje přímo naše servisní středisko s profesionálními techniky.

Jako tým máme zkušenosti nejen s distribucí, ale i s fungováním robotických vysavačů, spotřební elektroniky a příslušenství. Jsme odborníci na správný výběr a kontrolu produktu. Díky tomu můžeme nabídnout vysoce kvalitní zboží za přijatelné ceny. Máme jedinečné zkušenosti s nastavením, opravami a správou robotických vysavačů, spotřební elektroniky a příslušenství.

Zaujaly Vás naše značky a produkty

rádi byste se podíleli na jejich prodeji nebo zařadili produkty do nabídky obchodu?

Kontaktujte nás