Velkoobchod a distribuce

Zboží dodáváme největším prodejcům elektroniky na Českém a Slovenském trhu. Specializujeme se na prodej robotických vysavačů, robotických čističů oken, bezdotykových produktů, UVC antibakteriálních vysavačů, napařovačů oděvů a chytré domácnosti.

Distribuce zboží

BLAKAR trading s.r.o. v České republice a na Slovensku výhradně zastupuje několik významných mezinárodních značek spotřební elektroniky, které dodává do velkoobchodní a maloobchodní sítě.

Velkobchod

Zboží je dodáváno do mnoha prodejen po celé ČR a také do velkoobchodních řetězců Datart, ElectroWorld, HP Tronic, K+B expert. Společnost BLAKAR trading s.r.o. zároveň dodává produkty největším internetovým obchodům Mall.cz, Alza.cz, Kasa.cz, Onlineshop.cz, RobotWorld.cz. Distribuce probíhá nejen v ČR, ale také na Slovensku.

Logistika

Logistika zboží je zajištěna přímo z našeho vlastního distribučního střediska pomocí smluvních dopravců. Díky moderním logistickým operacím jsme schopni zajistit distribuci zboží do 24 hodin v rámci celé ČR a do 48 hodin na Slovensko. Všechny skladové položky jsou průběžně aktualizovány. Pro dopravu zboží využíváme služeb předních dopravců balíků a palet.

Zaujaly Vás naše produkty

Rádi byste se podíleli na jejich prodeji nebo zařadili produkty do nabídky obchodu?

Kontaktujte nás