Robotické sekačky LUBA 2 AWD získali na veltrhu FOR GARDEN ocenění GRAND PRIX

Na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA se ve dnech 11.-14.4.2024 konala již tradiční výstava FOR GARDEN. Letos se poprvé na této výstavě představily robotické sekačky firmy Mammotion LUBA 2 AWD.

Odborná porota veletrhu FOR GARDEN ocenila robotickou sekačku LUBA 2 AWD 5000 bez obvodového drátu cenou GRAND PRIX.Porota ocenila sofisticky vybavenou robotickou sekačku s výjimečným záběrem sečení 400 mm včetně svahů a zajímavý design.

Robotické sekačky LUBA 2 AWD druhé generace jsou vybavené pohonem všech čtyř kol (AWD) a zvládnou automaticky posekat nejen rovné či složité pozemky, ale také pozemky ve svahu se sklonem až 80% (38°). Mammotion LUBA 2 AWD se řadí mezi první sekačky bez obvodového drátu a jejich navigace je zajištěna vyspělou RTK Fusion satelitní navigací v kombinací s 3D Vision kamerou. Mezi další přednosti robotických sekaček LUBA 2 AWD patří šíře záběru sečení 400 mm se dvěma žacími kotouči a možnost nastavit virtuální hranice sečení, včetně no-go zón, plány sečení či výšku sečení od 25 do 70 mm jednoduše v aplikaci, která je v českém a slovenském jazyce.

Robotické sekačky LUBA 2 AWD lze zakoupit ve čtyřech modelových řadách s označením:

Chcete-li se dozvědět více, navštivte lubasekacky.cz
Robotické sakačky LUBA 2 AWD zakoupíte u autorizovaných prodejců www.lubasekacky.cz/prodejci/