O společnosti BLAKAR trading s.r.o.

Jako tým máme zkušenosti nejen s distribucí, ale i s fungováním robotických vysavačů

Váš spolehlivý partner

Za více jak 15 let své existence jsme se stali autorizovaným zástupcem několika významných mezinárodních značek v České republice a na Slovensku a vybudovali jsme dvě ryze české značky kvalitních spotřebičů. Našimi partnery jsou významné elektro řetězce, elektroprodejny i online obchody.

Přinášíme kvalitní produkty

Společnost BLAKAR trading s.r.o. má mnohaleté zkušenosti v oboru robotických a bezdotykových automatických produktů. Zákazníkům přinášíme kvalitní produkty s moderním designem a vyspělou technologií.

Mezi významné značky, které zastupujeme, se řadí robotické čističe oken HOBOT, robotické vysavače CleanMate, Neato, iClebo, UVC antibakteriální vysavače Raycop, vertikální napařovače oděvů SteamOne a velmi žádané bezdotykové produkty Helpmation.

 Skladování, logistika a distribuce

 
Vybudovali jsme vlastní moderní skladovací a servisní středisko na jihu Prahy, abychom zajistili každodenní plynulou logistiku dodávek zboží našim partnerům nejen v ČR, ale i do dalších států Evropy.

 Marketing a propagace produktů

 Všechny naše značky marketingově podporujeme a propagujeme v rámci tištěných médií, TV, online kampaní a tuzemských i mezinárodních výstav.

Zaujaly Vás naše značky a produkty

rádi byste se podíleli na jejich prodeji nebo zařadili produkty do nabídky obchodu?

Kontaktujte nás