Nová řada bezdotykových odpadkových košů Helpmation ELEGANT

Značka kvalitních bezdotykových košů Helpmation přináší novou řadu odpadkových košů ELEGANT. Nová řada odpakových košů je aktuálně nabízená ve třech velikostech 30 litrů, 40 litrů a koš na tříděný odpad o celkovém objemu 60 litrů. Všechny modely bezdotykových odpadkových košů Helpmation ELEGANT jsou vyrobené z kvalitní matné nerezové oceli s ochranou proti otisku prstů. Novinkou je integrovaný OdorControl filtr, který snižuje nepříjemné pachy.

Zdroj: helpmation.cz

Bezdotykový koš Helpmation ELEGANT 30 litrů AK5514

Elegantní odpadkový koš Helpmation s infračerveným senzorem a vnitřní plastovou nádobou pojme 30 litrů odpadu. Při přiložení ruky 25 cm nad infračervený senzor koše se víko automaticky a velice tiše otevře. Po vhození odpadu se víko samo zavře. Na víku odpadkového koše ELEGANT 30l AK5514 je umístěn přehledný panel s LED diodami a tlačítkem Open/Close pro manuální otevření a zavření víka. Zbývající čas do zavření víka indikuje 5 LED diod, které postupně na panelu zhasínají. Rozměry odpadkového koše 40x27x54,1cm.

Bezdotykový koš Helpmation ELEGANT 40 litrů AK5515

Středně velký odpadkový koš Helpmation ELEGANT 40l AK5515 s infračerveným senzorem a vnitřní plastovou nádobou pojme 40 litrů odpadu. Při přiložení ruky 25 cm nad infračervený senzor koše se víko automaticky a velice tiše otevře. Po vhození odpadu se víko samo zavře. Na víku odpadkového koše je umístěn přehledný panel s LED diodami a tlačítkem Open/Close pro manuální otevření a zavření víka. Zbývající čas do zavření víka indikuje 5 LED diod, které postupně na panelu zhasínají. Rozměry odpadkového koše 40x27x65,1cm.

Bezdotykový koš na tříděný odpad Helpmation ELEGANT 60 litrů AK8892

Bezdotykový odpadkový koš Helpmation ELEGANT 60l AK8892 na tříděný odpad pojme celkem 60 litrů odpadu. Koš obsahuje dvě nádoby. Horní nerezová nádoba je vybavena bezdotykovým víkem s IR senzorem a pojistným kruhem k zajištění odpadkového pytle. Spodní zásuvková nádoba obsahuje plastovou nádobu, kterou lze navíc volitelně rozdělit přepážkou na dvě části. Objem horní nádoby je 34 litrů a objem spodní nádoby je 26 litrů (volitelně 2×13 litrů). Celkové rozměry odpadkového koše 40x27x78,5 cm.

Bezdotykové odpadkové koše ELEGANT můžete zakoupit v našem obchodu onerobot.cz