Mammotion představila robotické sekačky LUBA AWD na spoga+gafa 2023

Řada robotických sekaček na trávu Mammotion LUBA AWD bez obvodového drátu byla představena na největším veletrhu zahrady a živorního stylu Spoga+gafa v Kolíně nad Rýnem od 18. do 20. června 2023. Společnost Mammotion poprvé vystavovala celou řadu LUBA AWD, která aktuálně zahrnuje 3 modely nejmodernějších robotických sekaček na trávu LUBA AWD 1000, LUBA AWD 3000 a LUBA AWD 5000. Všechny modely využívají pokročilý polohovací satelitní systém s RTK a jsou vybaveny pohonem všech kol.

Zdroj: lubasekacky.cz

Návštěvníci si mohli prohlédnout nová všesměrová kola Omni Wheels, vyzkoušet si ovládání sekačky pomocí chytrého telefonu a nechat si předvést sílu pohonu všech čtyř kol na umělém svahu se sklonem 75%. Model LUBA AWD 5000 je první bezdrátová robotická sekačka na trávu, která zvládene posekat plochu až 5000 m2.

Robotické sekačky LUBA AWD od společnosti Mammotion Technology nedávno získali ocenění Plus X Awards 2023 za nejlepší značku a nejlepší produkt roku. Produkty Mammotion jsou dostupné ve více než 20 zemích po celé světě v Severní Americe a Evropě .

Mammotion Spoga+gafa 2023 https://youtu.be/snQu-HKhuog
Pro více informací o robotických sekačkách LUBA navštivte www.lubasekacky.cz
Robotické sekačky LUBA a příslušenství zakoupíte v eshopu www.onerobot.cz