BLAKAR trading s.r.o. je nyní výhradním distributorem společnosti MAMMOTION

S potěšením oznamujeme, že naše společnost BLAKAR trading s.r.o. je nyní výhradním distributorem společnosti MAMMOTION pro Českou republiku a Slovensko. Společnost MAMMOTION je skutečnou budoucností v oboru robotických sekaček pro domácí a profesionální použití.

Robotická sekačka LUBA

Na jaře 2023 přineseme na trh první robotickou sekačku LUBA. Společnost MAMMOTION se věnuje vývoji špičkových robotických autonomních sekaček na trávu. Hlavní členové týmu MAMMOTION pocházejí z předních vývojářských společností zabývajících se roboty a bezpilotními vzdušnými letadly (UAV).

Zdroj: Mammotion

Rychlé nastavení bez obvodového drátu

Na rozdíl od jiných robotických sekaček na trávu LUBA nevyžaduje instalaci a zakopání obvodových drátů. To umožňuje rychlé a jednoduché nastavení bez nutnosti pracně kopat a eliminuje možnost přerušení drátů v budoucnu a jejich nutnou opravu. LUBA je vybavena pokročilým lokalizačním systémem RTK, který dokáže určit její polohu s přesností na 2 cm v rámci nastavených limitů. Pro navigaci LUBA využívání GNSS, globálním navigačním satelitním systémem, který obsahuje GPS+GLONASS+BEIDOU+GALILEO. Díky tomuto vyspělému navigačnímu systému se LUBA pohybuje po trávníku přesně, velice efektivně a šetří energii.

Systém pohonu všech kol

Čtyři ultrazvukové senzory mají zorné pole 220 stupňů a zajišťují, že LUBA nenarazí do překážky. Jsou tak přesné, že se LUBA dokáže vyhnout i malým předmětům. LUBA má poháněna všechna čtyři kola se širokými pneumatikami, díky čemuž se robot efektivně pohybuje v jakémkoli terénu a zvládne i strmé svahy.

Chytrá aplikace

LUBA má vlastní mobilní aplikaci, která umožňuje přesné programování jejího provozu. V aplikaci je možné nastavit několik zón v mapě a u každé z nich lze nastavit individuální výšku posečené trávy a také naprogramovat čas sekání. Dále je možné snadno nastavit no-go zóny.

Pro trávníky až do 5000 m2

LUBA se v případě vybití baterie sama vrátí dobít. Po nabití automaticky pokračuje v sekání trávy tam, kde předtím sekání nedokončila. Vestavěná 10Ah baterie vystačí na posekání plochy až 5000 m2 denně.

Voděodolný IPX6

LUBA je chráněna proti vodě krytím IPX6 a dešťový senzor automaticky vrátí LUBU zpět do nabíjecí základny, pokud začne pršet.

Ochrana proti krádeži

Při používání robotické sekačky LUBA se nemusíte bát, že by vám ji z trávníku někdo ukradl. LUBA má systém ochrany proti krádeži, který automaticky uzamkne sekačku, když opustí nastavené hranice. Prostřednictvím aplikace také ihned obdržíte upozornění na potenciální krádež. Pomocí GPS a aplikace můžete v reálném čase sledovat polohu vaší robotické sekačky LUBA.

Více informací o robotických sekačkách LUBA na stránkách www.lubasekacky.cz
Robotické sekačky LUBA zakoupíte ve specializovaném eshopu www.onerobot.cz