O společnosti BLAKAR trading s.r.o.

Váš spolehlivý partner

Za více jak 15 let své existence jsme se stali autorizovaným zástupcem několika významných mezinárodních značek v České republice a na Slovensku a vybudovali jsme dvě ryze české značky kvalitních spotřebičů. Našimi partnery jsou významné elektro řetězce, elektroprodejny i online obchody.

Přinášíme kvalitní produkty

Společnost BLAKAR trading s.r.o. má mnohaleté zkušenosti v oboru robotických a bezdotykových automatických produktů. Zákazníkům přinášíme kvalitní produkty s moderním designem a vyspělou technologií. Mezi významné značky, které zastupujeme, se řadí robotické čističe oken HOBOT, robotické vysavače CleanMate a Moneual, robotické čističe grilů Grillbot, UVC antibakteriální vysavače Raycop, vertikální žehlící systémy SteamOne a velmi žádané bezdotykové produkty Helpmation.

Skladování, logistika a distribuce

Vybudovali jsme vlastní moderní skladovací a servisní středisko na jihu Prahy, abychom zajistili každodenní plynulou logistiku dodávek zboží našim partnerům nejen v ČR, ale i do dalších států Evropy.

Marketing a propagace produktů

Všechny naše značky marketingově podporujeme a propagujeme v rámci tištěných médií, TV, online kampaní a tuzemských i mezinárodních výstav.

Hledáte kvalitní a zajímavé produkty pro Vaše zákazníky? Kontaktujte nás